Hasar Anında

Hasar anında taraftarımız, BSSigortam.com ve TECHPOİNT işbirliği ile artık güvence altında.

Riskler,

Akıllı telefonunuzun,

● Kaza sonucu hasar oluşması, 
● Ekranının kırılması,
● Yüksek voltaj sebebi ile hasar oluşması,
● Sıvı ile teması sonucu hasar oluşması,
● Hatalı aksesuar kullanımı sonrası hasar oluşması, 

 

gibi risk durumlarında Bursaspor Cep Telefonu Sigortası ürünü akıllı telefonunuzu teminat süresi içerisinde toplamda 2 kez ile sınırlı olmak üzere güvence altına almaktadır.

 

Hasar Anında,

Cep telefonunuzun hasar alması durumunda  BSSigortam Müşteri Destek Hattını 0850 434 1963 numaralı telefondan arayarak hasar kaydı açtırın.

Sonrasında müşteri destek uzmanlarımızın oluşturacağı hasar dosya numarası ve size iletilecek olan Kargo Onay Kodu ile cihazınızı onarılmak üzere MNG Kargo ile Hizmet Merkezine gönderebilirsiniz

Cep telefonunuz Hizmet Merkezine ulaştıktan sonra hasar veya arıza tespiti uzman teknik ekip tarafından yapılarak ilgili Yetkili Servise yönlendirilecektir.

 

 

 

Cihaz Onarımının Mümkün Olmadığı Durumlarda,

Cep telefonunuzun yetkili servis tarafından onarımı mümkün olmadığında, yani cihaz için tam hasar raporu verilmiş ise veya ekonomik pert durumu oluşmuş ise cihaz bedeliniz üzerinden %30 oranında muafiyet bedelini ödeyerek, aynı marka model muadil cihazınızı alabilirsiniz.

 

Cihaz Çalınması,

Cep telefonunuz kapalı bir ortamdan (güvenlik önlemleri alınmış ev-konut veya camları tamamiyle kapatılmış, kapıları kilitlenmiş aracınızdan) çalınırsa Polis Olay Yeri Tespit Tutanağı ile başvurmanız gerekmektedir. Yapılan hırsızlık başvuruları Hukuk departmanımız tarafından detaylı olarak incelenerek teminat kapsamında değerlendirilecektir. Değerlendirme sonucu onaylanan başvurular için %30 oranındaki muafiyet bedelinin tahsil edilmesi sonrası aynı marka model muadil cihazınız tarafınıza gönderilecektir.

Not: Yukarıda belirtilen konut ve araç içi hırsızlık durumlarının dışında kalan tüm haller (umuma açık alanlarda oluşabilecek gasp, kapkaç, yan kesicilik, aşırma, unutulma, düşürme ve tüm kayıp edilme durumları) teminat kapsamı dışı olarak değerlendirilecektir.